FOTO/ Më mirë e ëma se e bija...

FOTO/ Më mirë e ëma se e bija...

21:52, 25/05/2019

Bruna Ferraz, 38 vjeçe dhe vajza e saj Eduarda Morais, 22, nuk ia dolën të merrnin trofeun e lakmuar në 2016-tën, por ky konkurs hapi shumë porta në rrugën drejt suksesit.

Sot ato kanë mijëra ndjekës në rrjetet sociale, e kjo nuk shkon pa benefite.

“E admiroj fundshpinën e nënës, por shpresoj se e imja është më e bukur”, thoshte Eduarda para konkursit në 2016-ën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco