VIDEO/ Dhurata Dora dhe e dashura e Ledrit, janë dy ‘repere’ të vërteta

VIDEO/ Dhurata Dora dhe e dashura e Ledrit, janë dy ‘repere’ të vërteta

13:28, 16/05/2019

Sara Hoxha dhe Ledri Vula kanë vite që janë në një lidhje dashurie, por rreth kësaj romance reperi ka zgjedhur të mos flasë në intervistat e tij të shumta.

Pavarësisht kësaj, ata shpesh janë parë në evente të ndryshme bashkë, si dhe pushimet që kanë bërë.

E dashura e Ledrit, Sara Hoxha ka një lidhje të ngushtë shoqërore me disa nga këngëtaret e estradës shqiptare, por në veçanti me këngëtaret Kida dhe Dhurata Dora.

Në një postim të fundit nga këngëtarja Dhurata Dora në llogarinë e saj të Instagramit, të dyja shfaqen me hood ngjyrë kuqe e cila ju shkon shumë dhe në video ato janë duke bërë rrep me këngët e rreperave të ndryshëm me famë botërore.

Në video nuk kanë munguar as shakatë dhe të qeshurat e tyre, ku duken se po argëtohen shumë.

Dhurata Dora dhe e dashura e Ledrit, janë dy ‘repere’ të vërteta

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco