FOTO/ Ish i dashuri i Morenës tregoi se e ka fiksim ja si i përgjigjet Vildane Zeneli

FOTO/ Ish i dashuri i Morenës tregoi se e ka fiksim ja si i përgjigjet Vildane Zeneli

14:48, 01/05/2019

Ndarja e bujshme e këngëtares shqiptare nga miliarderi iranian, Sasha Sobhani u komentua gjerësisht në mediat online.

Kur u ndanë, Morena e quajti atë gay, ndërsa Sasha nuk ndaloi së ngacmuari këngëtaren shqiptare me postime të ndryshme në rrjetet sociale, madje erdhi edhe në Shqipëri ku u pa në shoqërinë e shumë këngëtareve të famshme.

Dhe pak ditë më parë ai publikoi një foto të mdoeles së njohur shqiptare Vildane Zeneli ku tregoi publikisht pëlqimin që ai ka për modelen shqiptare.

 Siç duket Vildane me Sashën njihen pasi në një postim që miliarderi bëri pak më parë, modelja bukuroshe nuk ngurroi që t'i komentonte.

“Mendjet e mëdha mendojnë vetëm”, shkruante Sasha pranë fotos ndërkohë që Vildane i komentoi: “Përshkrim i bukur, jam dakord”, ndërsa miliarderi iranian ia ktheu me një emoji trëndafili.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco