FOTO/ Femra me trupin më perfekt në botë, lë nam me të dashurin në plazh

FOTO/ Femra me trupin më perfekt në botë, lë nam me të dashurin në plazh

20:00, 24/04/2019

Kelly Brook ka treguar asetet e saj të kolme, ndërsa është shfaqur me bikine bashkë me të dashurin e saj Jeremy Paris në Portugali.

Ajo është njëra prej bukurosheve, që famën e mori gjatë viteve 90-ta. Sot është shëndoshur shumë, pasi e ka lënë veten pas dore, por vetëm tre vite më parë ajo është cilësuar nga shkencëtarët si femra me trupin me të bukur në botë.

Kelly Brook ka treguar se ajo di të jetë edhe sot në formë dhe është paraqitur tepër seksi me të dashurin e saj.

38-vjeçarja ka treguar asetet e saj seksi, ndërsa ka ekspozuar asetet e saj. Pavarësisht peshës, Kelly nuk ka fare problem që ta bëj këtë gjë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco