FOTO/ Xheni Mhillaj pranon ndërhyrjen kirurgjikale: Pasi hoqa fashot dhe pashë vetën qava ...

FOTO/ Xheni Mhillaj pranon ndërhyrjen kirurgjikale: Pasi hoqa fashot dhe pashë vetën qava ...

15:36, 19/04/2019

Xheni Mhillaj mbetet një nga ish-banoret e "Big Brother" më të komentuara, sidomos për jetën private ku lidhja e saj me Benardin ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për muaj me radhë.

E ftuar së fundmi në  programin ‘Trokit’ në IN Tv Xheni ka folur për ndërhyrjen kirurgjikale në hundë dhe gjithçka ka jetësuar këto dy muaj.  

Moderatorii emisionit tregoi se u surprizua nga vendimi i saj, aq më tepër që Xheni nuk është komentuar për një pamje jo estetike të hundës.

Edhe ajo vet, pranon se gjithçka nisi thjesht nga fiksimi për të pasur një hundë më të bukur.

‘Ishte një fiksim. Fola dhe më prindërit, më thanë nëse doja mund ta bëja. Sa më doli narkoza, pyetja e parë që kisha për doktoreshen ishte: Si e kam hundën (qesh). Pasi hoqa fashot dhe pashë vetën qava, po qava nga gëzimi për hundën e re’është shprehur ish banorja e Big Brother-it.

Image


 
 
 
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco