VIDEO/ Ledion ti je? Shokon moderatori i njohur nuk njihet në këto pamje

VIDEO/ Ledion ti je? Shokon moderatori i njohur nuk njihet në këto pamje

13:23, 16/04/2019

Moderatori i njohur Ledion Liço  prej 1 viti nuk shfaqet në ekranet shqiptare.

Image

Prej muajsh fansat e tij nuk kanë parë asnjë foto të moderatorit, mirëpo së fundmi aktori i njohur i “Portokalli” Rezart Veleshnja ka publikuar një video ku shihet përkrahë Ledionit dhe aktorit Erand Sojli.

Në pamjet e publikuara, Ledioni shihet më ndryshe se zakonisht.

Ai ka lënë mjekër dhe gjithashtu bie në sy ndryshimi në peshën e trupit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Edi16/04/2019 14:13

Eshte plakur. Koka i eshte zmadhuar dhe duket si spec i mbushur...

Shto koment

Denonco