FOTO/ Demi Rose çmend Instagramin për ditëlindje, shfaq trupin bombastik me bikini të bardha

FOTO/ Demi Rose çmend Instagramin për ditëlindje, shfaq trupin bombastik me bikini të bardha

18:00, 28/03/2019

Ajo bëri famë, pasi mblodhi 8.7 milionë ndjekës në Instagram. Dhe të mërkurën Demi Rose festoi ditëlindjen e saj të 24-të.

Për t’i falënderuar fansat për mbështetjen e vazhdueshme, ajo publikoi një fotografi seksi në Instagram, ku shfaqet shumë joshëse në Izrael.

Ndërisa qëndron në ujërat e Detit të Vdekur, modelja u shfaq e buzëqeshur në kamera, duke treguar format seksi të trupit të saj bombastik.

Shikoni sa bukur duket ajo:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco