FOTO/ Robert Aliaj rikthehet në ekran me një emision të ri zbulohen detaje

FOTO/ Robert Aliaj rikthehet në ekran me një emision të ri zbulohen detaje

15:47, 27/03/2019

Robert Aliaj është padyshim një prej figurave më të komentuar të showbizit shqiptar i cili tërheq vëmëndjen jo vetëm më lookun e tij të veçantë por dhe me deklaratat e forta që bën herë pas here.  

Ai ka qenë pjesë e televizioneve të ndryshme, së fundmi si pjesë e panelit të ‘Dance With Me’.

Ndërsa tani pritet që shumë shpejt ta shohim në një tjetër ekran, por me një emision tërësisht të vetin.

Në profilin e tij në ‘Instagram’, Roberti ka publikuar spotin e emisionit “Vetëm një natë” që do transmetohet çdo të shtunë në orën 22:30 në “Ora News”.

Siç kuptohet nga fotot e publikuara, duket se Roberti përgjatë çdo të shtune do të udhëtojë në vende të ndryshme të Shqipërisë për të sjellë më afër realitetin e personave të thjeshtë të vendit.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco