FOTO/ ‘Bëmë mama të të ngjaj’. Andrra Destani prezanton nënën e saj

FOTO/ ‘Bëmë mama të të ngjaj’. Andrra Destani prezanton nënën e saj

13:04, 27/03/2019

Andrra Destani bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha tashmë është kthyer si një ndër femrat më të ndjekura në rrjete sociale, çdo gjë që lidhet me Andrrën përbën interes për publikun shqiptar.

Ditën e sotme Andrra ka vendosurt ë uroj mamanë e saj e cila sot feston ditëlindjen.

 Ajo ka publikuar dy foto, një kur Andrra ka qenë thjesht një fëmijë dhe një ku mamaja e saj duket me djalin e Andrrës në krah.

Në foto ajo ka shkruar:“Nëna ime e dashur, ti që ndjenje me netë të tëra pa gjumë,dora jote e palodhur që në djep na tund. Nëna ime e dashur që na rri plot dashuri. Çdo fjalë e jotja për ne është uratë, puthja jote për ne është uratë,ti Nënë e palodhur, ti shpirt i patrazuar,dashuria jote për mua s’ka të ndaluar. Gëzuar ditëlindjen, o e shtrenjta ime Nënë”.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco