FOTO/ Këngëtarja e njohur jep lajmin e bukur, bëhet nënë për herë të tretë në moshën 44 vjeçare

FOTO/ Këngëtarja e njohur jep lajmin e bukur, bëhet nënë për herë të tretë në moshën 44 vjeçare

11:12, 26/03/2019

Këngëtarja shumë e njohur Alanis Morissette  ka publikuar ditën e djeshme në llogarinë e saj në Instagram një foto që habiti të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo shfaqej para një mikrofoni ku dukej barku i saj i rrombullakosur.

’Shumë lajme’ shkruan këngëtarja kanadeze në foton bardhë e zi duke treguar se ajo është në një pritje të ëmbël për herë të tretë dhe ndoshta për ndonjë album të ri.

Alanis Morissete ka dy djem  Ever Imre e Onyx Solace me reperin e njohur Mario "Souleye" Treadëway.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco