FOTO/ Rihanna shkëlqen në imazhin e fundit

FOTO/ Rihanna shkëlqen në imazhin e fundit

23:35, 20/03/2019

Çdo ditë shfaqet më e mrekullueshme se tjetrën, shkruan Syri.net Kosova.

Rihanna  ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj përmes një fotografie teksa shihet e mbuluar me ngjyrë ari.

Me një fustan të shkurtër vezullues dhe trupin e mbuluar me shkëlqim, 27 vjeçarja ka lënë pa fjalë të gjithë, duke provokuar kështu çdo person që sheh këtë imazh.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco