FOTO/ Kthehet pas në kohë ja si dukej Ermal Fejzullahu 11 vite më parë

FOTO/ Kthehet pas në kohë ja si dukej Ermal Fejzullahu 11 vite më parë

13:39, 18/03/2019

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Ermal Fejzullahu është ndjerë nostalgjik ditën e sotme dhe ka publikuar në Instastory disa foto të 11 vite më parë.

Në foto shihet këngëtari së bashku me partneren e tij, Ariana Fejzullahu.

Ndonëse janë të rinj në moshë, ata numërojnë tashmë 11 vite martesë bashkë.

Përveç këtyre ai ka publikuar dhe disa foto të 2 fëmijëve të tij kur ishin të vegjël, Arti dhe Buna.

Tashmë çifti ka 3 fëmijë, Buna, Era dhe djali i quajtur Art.

ImageImage

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment