E akuzojnë për silikon, Rashel Kolaneci i mbyll gojën ndjekësit me një përgjigje: ‘Ik...’

E akuzojnë për silikon, Rashel Kolaneci i mbyll gojën ndjekësit me një përgjigje: ‘Ik...’

23:47, 15/03/2019

Rashel Kolaneci së fundmi është bërë pjesë e trupës në emisonin “Duplex Show” dhe padyshim është një nga më të pëlqyerat e publikut.

Ajo gjithashtu mban një marrëdhënie shumë të mirë edhe me ndjekësit në rrjete sociale, por ka edhe nga ata që kalojnë normat etike si ky i fundit:

“Rashel silikoni le nam nese ke enderr fluturimin ne hene, evitoje... se do plasesh me gjithe ate silikon” – ishte komenti ofendues i ndjekësit, të cilit Rasheli i është përgjigjur në mënyrë shumë spontane.

“Fli gjume me mire dhe nje emoji me puthje” – ishte komenti i saj. Duhet thënë se aktorja i ka mohuar shpesh këto akuza që i bëjnë për format trupore, duke e vërtetuar në shumë mënyra se është totalisht natyrale.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco