FOTO/ DJ më seksi në botë çmend Instagramin me të pasmet e saj

FOTO/ DJ më seksi në botë çmend Instagramin me të pasmet e saj

20:40, 09/03/2019
A+ Aa A-

Ylli i një ‘Reality Show’ në Gjerman, Sophia Vegas, po çmend rrjetet sociale me foton e saj më të fundit.

30-vjeçarja, e cila pëlqen që ta quajë veten edhe DJ, pa dyshim që është një femrat më seksi në botë dhe numëron qindra mijëra fansa në rrjetet sociale, ku normalisht nuk heziton të reklamojë asetet e saj më të vyera.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco