Zhvishet Elhaida Dani, foton e publikon në Instagram

Zhvishet Elhaida Dani, foton e publikon në Instagram

21:03, 24/02/2019

Si rrallë herë Elhaida Dani ka publikuar foto në të cilën shfaqet e zhveshur.

Këngëtarja e njohur shqiptare e ka publikuar një foto në Instastory, në të cilën shfaqet e zhveshur dhe përbri saj ka sqaruar se po relaksohet shumë.

Ajo është aktive në këtë rrjet social, por duket se po bën të kundërtën për sa i përket muzikës, pasi së fundmi nuk ka publikuar këngë të reja.

Por ju kujtojmë që Elaida së fundi e ka realizuar ‘coverin’ e këngës ‘Plas’ nga Flori Mumajesi, e cila u pëlqye shumë nga publiku por edhe vetë këngëtari.

Me këtë këngë Flori u shpall fitues në festivalin e këngës “Kënga Magjike”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco