FOTO/ Nuk do ta besoni dot se çfarë sozie i ka gjetur Almeda, bashkëshortit të saj

FOTO/ Nuk do ta besoni dot se çfarë sozie i ka gjetur Almeda, bashkëshortit të saj

13:10, 21/02/2019

 Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një nga çiftet më të komentuara në media si turke dhe ato shqiptare.

Dyshja e cila u martuan në shkurt, tani janë në një pritje të ëmbël dhe pritet që së shpjeti të bëhën prindër për herë të parë.

Po ashtu ato janë shumë aktivë në rrejte sociale ku i mbajnë fansat të përditësuar me të rejat më të fundit.

Dhe ditën e sotme Almeda i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me foton e publikuar në Instastory.

Modelja ka bashkuar një foto të një mace dhe të Tolgahan teksa të dy kanë një mimike fytyre dhe sytë e kanë shikimin poshtë, siç mund të shihet dhe në foton e mëposhtme.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment