VIDEO/ Shiheni si e dridh zv.ministrja e Ramës

VIDEO/ Shiheni si e dridh zv.ministrja e Ramës

16:40, 15/02/2019

Zëvendësministrja e re e Arsimit, Lorena Haxhiu është një emër i njohur për publikun shqiptar.

Ajo është një imazh i ekranit, pasi në disa media ka qenë prezantuese e programeve për të rinj, po ashtu dhe emisioneve të pasditeve.

Lorena Haxhiun e keni parë në edhe në disa emisione mëngjesi.

Por ja do e shikoni edhe në videon e mëposhtme, ku kërcen me muzikë turke.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Tosi15/02/2019 17:50

Leshohen gare kur dalin jashte fuçkat shqipetare, sidomos ne bende ekzotike si azia. Te pakten te leshohen dhe brenda shqiperise se si ekzotik na shef dhe perendimi.

Shto koment