FOTO/ Përflitet si e dashura e Ledrit, por nuk do ta besoni sa vjeç është Diona Fona

FOTO/ Përflitet si e dashura e Ledrit, por nuk do ta besoni sa vjeç është Diona Fona

22:36, 09/02/2019

Diona Fona është një nga këngëtaret më të talentuara e më bukuroshe të skenës shqiptare. Me t'u bërë e famshme, Fiona shumë shpejt u komentua edhe për jetën private.

Thashethemet se ajo është në një lidhje me Ledrin kanë qarkulluar prej kohësh ndërsa dyshja preferojnë të mos flasin për këtë.

Diona festoi mbrëmë ditëlindjen në Angli me një grup miqsh dhe nuk kanë munguar urimet edhe nga këngëtarë të njohur shqiptarë.

Në foton e fundit të postuar në Instagram, ku tregon paraqitjen e saj në festën e ditëlindjes, Diona zbulon se ka mbushur 20 vjeç.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco