Moderatorja Ilda Bejleri e lidhur me një sheik?!

Moderatorja Ilda Bejleri e lidhur me një sheik?!

15:15, 13/01/2019

Gazetarja e sportit Ilda Bejleri ka kaluar ndërrimin e viteve në Abu Dhabi, kryeqyteti dhe qyteti i dytë më i populluar i Emirateve të Bashkuara Arabe.

Ilda postoi disa foto në “Instagram” mes rërës dhe disa të tjera në një nga hotelet luksoze, ku në sfond shfaqej një sheik.

Image

Nuk dihet nëse personi në sfond apo thashethemet, që qarkullojnë, të bëjë ndjekësit e saj të dyshojnë se në fakt ajo në ndodhej në Abu Dhabi për të festuar pranë personit të ri në jetën e saj, që mund të jetë një sheik i pasur transmeton Panorama Plus.

Edhe pse deri më tani Ilda është komentuar disa herë për lidhje në jetën e saj, ajo vetë ka preferuar të mos flasë asnjëherë për jetën private, duke e lënë të pa zbardhur statusin e saj.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco