Habit Fjolla Morina/Ja për sa para pranon të flerë me një mashkull

Habit Fjolla Morina/Ja për sa para pranon të flerë me një mashkull

14:02, 13/01/2019

Që prej debutimit të saj të parë në skenë Fjolla Morina është konsideruar si një nga vajzat më ‘hot’ të showbiz-it dhe ndonëse është nëna e dy vajzave ajo dëshmon vazhdimisht se nuk ka ndërmend të heq dorë nga ky status.

Image

Këngëtarja  së fundmi ka dhënë një deklaratë të çudishme gjatë një intreviste të zhvillluar në emisionin “Thumb”.

Fjolla ka thënë se nëse do i ofronin një shumë të mirë do të pranonte të kalonte një natë me një biznesmen, përkatësisht 1 milion euro.

E pyetur nga moderatorja Fatma Haxhialiu se a do të pranonte të kalonte një natë me një biznesmen, i cili i ofronte 500 mijë euro, këngëtarja dha një përgjigje, që shumë pak e prisnin.

Ajo tha: “Jo bre, 1 milion euro po vallai”.

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco