FOTO/ Tuba Buyukustun niset në udhëtim vetëm me to, shikoni sa ka ndryshuar

FOTO/ Tuba Buyukustun niset në udhëtim vetëm me to, shikoni sa ka ndryshuar

21:42, 11/01/2019

Aktorja turke, Tuba Buyukustun njihet për udhëtimet e saj të shpeshta dhe vendet luksoze që viziton herë pas here.

Për festat e fundvitit ajo udhëtoi së bashku me bashkëshortin e saj drejt Venecias ku kaloi disa ditë të bukura pushimi.

Por pas kthimit nga vendi romantik i Italisë ajo është parë sërish në aeroport, këtë herë me dy vajzat e saj binjake Maya dhe Toprak.

Mediat turke shkruajnë se aktorja është nisur drejt një udhëtimi me vajzat e saj, meqenëse nuk i kishte pranë për festa.

Ato shihen mjaft të lumtura pranë njëra-tjetrës dhe duket se mezi i kanë pritur këto ditë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment