FOTO/ Uauu! Marina Vjollca krah aktorit të famshëm të Hollivudit, bën xheloze të gjitha femrat

FOTO/ Uauu! Marina Vjollca krah aktorit të famshëm të Hollivudit, bën xheloze të gjitha femrat

20:38, 11/01/2019

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, po përjeton ndoshta pushimet e saj më mbresëlënëse në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ndodhet prej disa ditësh së bashkë me burrin e saj, reperin Getoar Selimi.

 Ajo u pa nĂ« njĂ« nga eventet mĂ« tĂ« rĂ«ndĂ«sishme tĂ« filmit ‘Golden Globes’ dhe tashmĂ« ka realizuar njĂ« foto krah njĂ« prej ikonave tĂ« Hollivudit. 

Marina ka takuar aktorin e famshëm Antonio Banderas dhe e ka cilësuar atë si më të mirin.

“MĂ« i miri Antonia Banderas”, ka shkruar Marina pĂ«rbri fotografisĂ« me ylli e famshĂ«m tĂ« Hollivudit, i i konsideruar pĂ«r shumĂ« viti si mashkulli seks-simbol.

Kjo foto ka bërë xheloze shumë femra anembanë Shqipërisë, por jo vetëm...

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco