FOTO/ Kështu e nis vitin ish-e dashura e Neymar, surprizohen fansat

FOTO/ Kështu e nis vitin ish-e dashura e Neymar, surprizohen fansat

19:04, 02/01/2019

Soraja Vucelic është një ndër vajzat më seksi në Serbi dhe këtë nuk e ka "harruar" ta tregojë edhe me rastin e festave të fundvitit përmes fotove të saj.

Lidhja e saj me yllin brazilian Neymar ishte në qendër të vëmendjes së mediave botërore disa kohë më parë, por tashmë çifti nuk është më bashkë.

Megjithatë, Soraja di t'i surprizojë fansat dhe me fotot që poston vazhdon të jetë një ndër më të pëlqyerat.

Image

Image

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco