Aktorja shqiptare publikon pamjet e aksidentit të frikshëm: ‘Sa shumë më do Zoti’

Aktorja shqiptare publikon pamjet e aksidentit të frikshëm: ‘Sa shumë më do Zoti’

23:31, 23/12/2018
A+ Aa A-

Aktorja shqiptare ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se ka pësuar një aksident me makinë.

Në foto shihet se si është shtrembëruar goma e makinës së Anna Likës.

Ajo është një nga aktoret më të përfolura shqiptare për shkak të fotove provokuese që poston në rrjetet sociale dhe komentohet shumë për to.

Por së fundmi Anna ka përjetuar një aksident automobilistik.

Aktorja e ka ndarë këtë gjë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale duke postuar një video ku shihet gjendja e makinës pas aksidentit.

Bie shumë në sy fakti që njëra nga gomat është shtrembëruar e gjitha. “Sa shumë më do Zoti,”- shkruan aktorja dhe me siguri duhet të jetë frikësuar shumë.

Gjithsesi ajo është në gjendje mjaft të mirë shëndetësore dhe këtë gjë e ka treguar me postimet në vijim.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco