Akuzuan Noizy-n dhe Dafina Zeqirin për blerje klikimesh, ja si qëndron e vërteta

Akuzuan Noizy-n dhe Dafina Zeqirin për blerje klikimesh, ja si qëndron e vërteta

11:57, 23/10/2018

Të gjithë fansat u suprizuan nga kënga ‘A don love a don sex’ bashkëpunim i reperit të njohur Noizy dhe këngëtares Dafina Zeqiri.

Për një moment të gjithë u bëmë kureshtar të dinim ç’fshihej pas fotove romantike që Noizy dhe Dafina postuan në llogarinë e tyre të Instagram-it.

Ata të dy të përqafuar në natyrë.

Dyshimet se mos bëhej fjalë për çiftin më të ri të shoëbiz-it, nuk munguan por u shuan shumë shpejt  u njohëm më bashkëpunimim më të ri.

Por ajo çfarë iu bëri përshtypje njerëzve ishte se pas publikimit të këngës në YouTube ajo kishte vetëm 5 klikime dhe 2.4k pëlqime.

E habitshme do thoni ju, por JO!

Si qëndron e vërteta?

Platforma YouTube nuk i tregon shifrat direkt pas publikimit, por do afër një orë ose disa minuta që të jetë në rregull nga trafiku i madh që mund të këtë kënga, kështu që aludimet e fansave nuk mund të jenë të vërteta.

Nuk është kënga e parë që ka ndodhur kjo gjë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco