FOTO/ Dy dasmat më të bukura të serialeve turke

FOTO/ Dy dasmat më të bukura të serialeve turke

18:35, 13/03/2018

Këto janë dy dasmat më të bukura të realizuara në një serial turk. Pavarësisht peripecive këta çifte ja kanë dalë të triumfojnë.

Image

Dy aktorët luftojnë kundër fatit i cili i ndan disa herë, por në fund ata ja dalin të mbizotërojnë dhe martesa e tyre ishte ajo e cila na mahniti të gjithëve. Fustani i Nihanit, atmosfera edhe çdo gjë tjetër e bën këtë dasmë të ngelë gjatë në memorien tonë.

Image

Syhani dhe Xhesuri në serialin “Xhesuri dhe e Bukura”

Një femër e bukur plot hijeshi dashurohet me një çun të pashëm dhe karakter të fortë. Historia e tyre e dashurisë ishte aq perfektë sa nuk mund të mos celebrohej. Martesa e tyre ishte po aq e bukur sa edhe vetë çifti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment