FOTO/ ‘Çmendet’ Bleona për Shën Valentin, del e zhveshur në ...

FOTO/ ‘Çmendet’ Bleona për Shën Valentin, del e zhveshur në ...

19:53, 14/02/2018

Në ditën e të dashuruarve, Bleona Qerreti ka pozuar në të brendshme duke nxjerrë në pah ë vithet.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një fotografi ku shihet e kthyer me shpinë dhe gjysmë e zhveshur.

“Happy Valentinesday”, shkruan Bleona e në komentin që shoqëron fotografinë. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment