FOTO/ Femra me trupin më perfekt në botë bën poza seksi nga krevati dopjo për Shën Valentin

FOTO/ Femra me trupin më perfekt në botë bën poza seksi nga krevati dopjo për Shën Valentin

22:51, 13/02/2018

Modelja e kolme Kelly Brook nuk i ka lënë vend imagjinatës pasi që ka pozuar në të brendshme për Ditën e Shën Valentinit dhe atë shumë nxehtë.

Na ndajnë më pak se një orë nga Shën Valentini dhe Kelly Brook ka sjellë një foto dhuratë për shumë djem në të brendshme për këtë ditë.

Modelja dhe aktorja nuk harron asnjëherë të bën foto provokative dhe e tillë ishte edhe fotoja e re, shumë provokative, e cila u publikua pak para festës.

Ajo ka pozuar në një krevat dopjo, duke i lënë pak imagjinatës, pasi që ka hapur këmbët, duke treguar se sa seksi është.

Ju kujtojmë që Kelly Brrok vetëm dy vite më parë, si rezultat i një studimi, është shpallur si femra me trupin më perfekt në botë.  Por në atë kohë ishte disi më e dobët në krahasim me sot. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment