Ishin duke bërë seks, gruaja bie nga ballkoni dhe përfundon mbi makinë

Ishin duke bërë seks, gruaja bie nga ballkoni dhe përfundon mbi makinë

17:09, 26/09/2021
A+ Aa A-

Aksidentet gjatë marrëdhënieve seksuale janë të shpeshta, megjithatë, ajo që i ka ndodhur një çifti në Kinë ishte gati tragjike.

Teksa ishin duke kryer marrëdhënie intime në ballkon, gruaja, bie nga lartësia dhe përfundon në pjesën e sipërme të një makine. I gjithë ky momenti është fiksuar nga një kamer sigurie.

Nga përplasja, gruaja ka marrë dëmtime në zonën e kurrizit, ndërsa partneri është munduar ta qetësojë duke e përqafuar dhe puthur.

Një dëshmitar okular tha për mediat lokale: “Po shkoja në shtëpi kur ndodhi. Unë nuk e pashë të binte, por dëgjuam një zhurmë të madhe dhe ajo përfundoi mbi makinë”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco