VIDEO/ Evitoje ngjyrën e kuqe kur demi është vërdallë nëpër qytet. Ja prova

VIDEO/ Evitoje ngjyrën e kuqe kur demi është vërdallë nëpër qytet. Ja prova

22:46, 03/08/2019

Ky është momenti i tmerrshëm kur një dem i arratisur ka sulmuar një punonjëse restoranti të veshur me të kuqe.

Ngjarja ka ndodhur në periferi të Buenos Airesit, në Argjentinë.

43-vjeçarja Claudia Tarrida po priste të kalonte rrugën, kur demi i erdhi nga pas dhe e përplasi me forcë.

Ishin kalimtarë të rastit ata që e ndihmuan dhe nuk e lejuan demin që të vazhdonte sulmin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco