LIVE/ Hidhet shorti. Ky është kundërshtari i Juventusit në Champions

LIVE/ Hidhet shorti. Ky është kundërshtari i Juventusit në Champions

12:09, 21/04/2017

Në Nyon të Zvicrës po hidhet shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila do të luajë kundër Moancos.

Pak minuta më vonë do të tërhiqet edhe shorti i Europa Leagues. / SYRI.net /

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment