Itali-Shqipëri/ Kompania e botërore e basteve jep rezultatin në kokë me koeficent 5

Itali-Shqipëri/ Kompania e botërore e basteve jep rezultatin në kokë me koeficent 5

22:32, 20/03/2017

Ndeshja Itali-Shqipëri nuk mund ti mos shpëtonte kompanive të basteve që kanë publikuar koeficentët për këtë sfidë që luhet më 24 Mars në Palermo.

Kompania e njohur botërore “William Hill”, ka vendosur koeficientin 1,25 fitores së Italisë, ndërsa një barazim vlerësohet me 5,5. Një fitore e Shqipërisë aktualisht kuotohet me koeficientin 13.

Rezultati më i mundshëm i kësaj sfide, sipas “William Hill”, është fitorja 2-0 e Italisë, që ka koeficientin 5, i ndjekur nga suksesi 1-0 i Italisë 5,5 dhe 3-0 po për Italinë 6,5.

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment