VIDEO/ Supergol i Dybala, Etrit Berisha ngel në vend

VIDEO/ Supergol i Dybala, Etrit Berisha ngel në vend

21:14, 11/01/2017

Juventus ka shënuar golin e parë ndaj Atalantas në Kupën e Italisë

Skuadra e Juventusit ka kaluar në epërsi ndaj Atalantas, me supergolin e sulmuesit argjentinas, Paulo Dybala, i cili la të shtangur portierin shqiptar, Etrit Berisha. 


Paulo Dybala Amazing Goal - Juventus vs... by hqfootball2016

 

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment