VIDEO/ Kjo është goditja e këndit më idiote në histori. Gafa e madhe vjen nga Izraeli

VIDEO/ Kjo është goditja e këndit më idiote në histori. Gafa e madhe vjen nga Izraeli

19:49, 11/01/2017

Në futboll kemi parë shumë goditje këndi të ekzekutuara keq, por në Izrael me shumë mundësi është ekzekutuar ajo më e keqja në historinë e futbollit.

Gidi Kanyuk, lojtar i Maccabi Petah Tikva, ka gabuar në një mënyrë skandaloze në ekzekutim duke ia vënë fajin fushës ashtu siç duket edhe në video.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment