FOTO/ Qëllon në shenjë Olta Gixhari: ‘Beatrix Ramosaj, shumë e virgjër për të qenë Madonna...’

FOTO/ Qëllon në shenjë Olta Gixhari: ‘Beatrix Ramosaj, shumë e virgjër për të qenë Madonna...’

22:48, 20/03/2017

Këngëtarja Beatrix Ramosaj sonte ne YFSF performoi, duke imituar divën e muzikës pop, Madonën.

Në përfundim të saj anëtarët e jurisë dhanë një nga një vlerësimet e tyre për performancën e saj, por duket se aktorja Olta Gixhari nuk e ka pëlqyer, ndaj dhe ka reaguar kështu, shkruan Syri.net.    

“Beatrix Ramosaj, shumë e virgjër për të qenë Madonna...”, ishte vlerësimi i Oltës, duke e mbyllur me kaq komentin e saj. /SYRI.net/

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment