Merr fund dilema/ Meshkujt perfekt ju përkasin këtyre shenjave të horoskopit

Merr fund dilema/ Meshkujt perfekt ju përkasin këtyre shenjave të horoskopit

22:24, 12/08/2017

Yjet janë një faktor i rëndësishëm për karakterin e njeriut.Ky artikull vë në pah se meshkujt më të përsosur, u përkasin këtyre 4 shenjave të horoskopit.

Akrepi – TĂ« vĂ«shtirĂ« pĂ«r “tu eshkuar” dhe ndoshta kjo i bĂ«n ata edhe mĂ« tĂ«rheqĂ«s. NĂ«se arrini tĂ« fitoni zemrĂ«n e kĂ«tij mashkulli, keni realizuar Ă«ndrrĂ«n tuaj. JanĂ« besnikĂ« dhe respektojnĂ« privatĂ«sinĂ«.

BinjakĂ«t – Meshkuj me humor dhe tejet harmonikĂ«. Meshkujt e kĂ«saj shenje do ju ndihmojnĂ« tĂ« buzĂ«qeshni gjatĂ« jetĂ«s. Gruaja pĂ«r ta qendron nĂ« vend tĂ« parĂ«. JanĂ« tepĂ«r tĂ« pĂ«rkushtuar.

Gaforrja – Njihen si meshkuj seriozĂ« dhe me moral. Nuk abuzojnĂ« kurrĂ« me gruan dhe nuk durojnĂ« dhunĂ«n nĂ« familje. Si bashkĂ«shortĂ« tĂ« devotshĂ«m dhe familjarĂ«, i pĂ«rkushtohen shumĂ« edhe fĂ«mijĂ«ve.

Peshorja – JanĂ« meshkuj tĂ« dhĂ«nĂ« pas romancĂ«s dhe dashurisĂ«. BĂ«jnĂ« tĂ« pamundurĂ«n qĂ« ta bĂ«jnĂ« partneren tĂ« lumtur. E adhurojnĂ« buzĂ«qeshjen nĂ« fytyrĂ«n e gruas. Mos i humbisni meshkujt e peshores. JanĂ« tejet xhentilĂ«

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment