Lajmi i fundit

LIVE/ Kuvendi në seancë plenare, diskutohet rezoluta anti-korrupsion

VIDEO/ Ke gabuar gjatë gjithë jetës: I riu tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

VIDEO/ Ke gabuar gjatë gjithë jetës: I riu tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

20:27, 18/04/2024
A+ Aa A-

Shumë fansa të TikTok janë shokuar pas një videoje të publikuar nga @beckyp79.

Ata e kuptuan se po e hapnin gabim gjatë gjithë kohës kutinë e ëmbëlsirave, duke mos ditur se ekzistonte një sistem më logjik dhe i paramenduar. Si e merrni tik-tac-toe? Me shumë mundësi, ju hapni kutinë, e ktheni dhe tundni disa karamele në pëllëmbën e dorës. A e morëm me mend?

Nuk është gjë e madhe, sepse shumica bëjnë të njëjtën gjë.

Megjithatë, një tiktoker i ri zbulon “rrugën e duhur” dhe demonstron se si duket.

Gjithçka që duhet të bëni është ta ktheni kutinë dhe më pas të hapni me kujdes (në një kënd) kapakun.

Më pas një karamele do të “kërcejë” në zgjatimin e projektuar posaçërisht, gati për ta ngrënë me kënaqësi, transmeton Daily Star.

Prej kohës së publikimit të videos, përdoruesit kanë lënë mesazhe dhe kanë pranuar se janë të habitur.

@beckyp79 Anyone else that knew this ?#relatable #uktiktok #fyp #foryou #sweets #candy #british #fypシ #viral ♬ original sound - Beckyp79@

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco