VIDEO/ Rrufeja godet majën e vullkanit, pamje mahnitëse nga Guatemala

VIDEO/ Rrufeja godet majën e vullkanit, pamje mahnitëse nga Guatemala

19:44, 04/05/2024
A+ Aa A-

Një mundësi një herë në jetë për të parë diçka kaq të mahnitshme.

Rrufeja goditi majën e vullkanit Fuego në Guatemala.

Momenti është filmuar prej disa personash që ishin bërë ‘hiking’ në Acatenangon.

Shikoni videon e rrallë dhe të pazakontë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco