Një grua pretendon se ka fjetur me 18 burra brenda një nate me bekimin e burrit të saj

Një grua pretendon se ka fjetur me 18 burra brenda një nate me bekimin e burrit të saj

12:42, 23/10/2021
A+ Aa A-

Një grua që pretendon se ka fjetur me 18 burra brenda një nate, flet për përvojën e saj.

Louise është në mesin e të 30-ave dhe  punon me kohë të pjesshme.

Ajo ka dy fëmijë dhe pretendon se ka një martesë të lumtur. 

“Unë u rrita në një familje të rreptë katolike ku seksi jashtë martesës as që konsiderohej. Burri im ishte personi i parë me të cilin bëra seks, por kjo nuk do të thoshte se nuk kisha fantazi për seksin me të panjohur. Kështu, si një nënë me një familje të re dhe një burrë larg për muaj të tërë, dëshiroja aventura'.

''Herën e parë që e bëra, ishte me 10 djem dhe u ndjeva mahnitëse. Po, seksi ishte më i mrekullueshëm, kur e dija që këta djem ishin këtu për mua dhe ishte vërtet fuqizuese ” shton Louise.

Në aventurën e dytë të Louise shton më shumë fantazinë e saj, duke rritur numrin e partnerëve nga 10 në 18. 

 Burri i saj ishte atje duke shpërndarë prezervativët.

“Shumicën e djemve nuk i kisha takuar kurrë më parë, kështu që ishte mirë të kisha dikë atje për sigurinë time. Burrit tim i pëlqente të shikonte shprehjet e mia të fytyrës, ai dukej si një fëmijë para dyqanit ëmbëlsirash!'.

A është penduar Louise?

 “Më pëlqen të provoj gjëra të reja dhe jeta është shumë e shkurtër për keqardhje. A do ta bëja përsëri? Sigurisht nëse do të jetë koha dhe vendi i duhur.”

Ajo gjithashtu ka këshilla për të tjerët që dëshirojnë të përjetojnë seks në grup.

“Është e gjitha një planifikim, duke u siguruar që të komunikoni qartë se çfarë është në rregull dhe çfarë jo. Kur të gjithë janë në të njëjtën faqe, funksionon shumë më mirë. Ju i njihni menjëherë burrat që e dinë se çfarë po bëjnë dhe ata që nuk e bëjnë. Jam e lumtur të dal këtu dhe të them se mendoj se shumica e grave e kanë këtë fantazi, por ato nuk janë mjaft të sigurta për ta përballuar atë. Është në fakt gjëja më e mirë që kam bërë ndonjëherë për mua dhe martesën time; është diçka që duhet ta përjetosh vetë për ta kuptuar. Ashtu si shumë aventura që kam pasur, ajo i shtoi një dimension të ri martesës sime.''bodyandsoul.com.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco