Lajmi i fundit

LIVE/ Këndi i Pano Sokos

VIDEO/ Sherr për parkingun, nëna e re përplas me makinë kundërshtarin

VIDEO/ Sherr për parkingun, nëna e re përplas me makinë kundërshtarin

11:53, 06/09/2021
A+ Aa A-

Një nënë e re do të dalë përpara gjykatës në Liverpool pasi përplasi me makinën e saj Audi një person me të cilin po debatonte për vendin e parkimit në një restorant.

Pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë tregojnë makinën e bardhë që përplas dy njerëz, përpara se të godiste një mjet të parkuar, gjë që shmangu dhe dëmtimin e mëtejshëm.

Sipas policisë, 26-vjeçarja Gazwa Elnis bëri dhe rezistencë ndaj efektivëve në momentin që u arrestua.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco