Video virale: Puth gjoksin e të dashurës së tij teksa jepte mësim online

Video virale: Puth gjoksin e të dashurës së tij teksa jepte mësim online

14:14, 29/04/2021
A+ Aa A-

 Ruben Dario Paras nga Kolumbia dhe me profesion mësues fizike është në qëndër të vëmëndjes për videon e tij ku shfaqet duke puthur gjoksin e të dashurës së tij, teksa jepte mësim online.

Ai harroi të fikte kamerën dhe video e tij menjëherë u bë virale.

Në video mësuesi i fizikës shihet teksa heq bluzën e të dashurës dhe puth gjoksin e saj.

Paras më pas u kërkoi falje për skenën studentëve të tij.

" Njw video ku e dashura ime më përshëndet është bërë virale. Ishte qartë faji im pasi nuk e kuptova që kamera ishte akoma e hapur pasi mbaroi mësimi. Dua ta bëj të qartë se në asnjë rast nuk e kam bërë me qëllim. Ishte një moment fatkeq. Dua të kërkoj falje për të gjithë ata që u ofenduan ” është shprehur  ai.

Drejtori i shkollës ku Paras punon urdhëroi një hetim mbi incidentin duke u shprehur:

'Ky është një incident i rëndë dhe duhet të hetohet'.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco