Disa rastësi të rralla që mund të ndodhin vetëm një herë në jetë

Disa rastësi të rralla që mund të ndodhin vetëm një herë në jetë

12:22, 11/04/2021
A+ Aa A-

Më poshtë keni një listë të njerëzve që patën fatin të dëshmonin rastësi që ka të ngjarë të ndodhin vetëm një herë.

1. "I dashuri im dhe unë kemi të njëjtën shenjë lindje në të njëjtin gisht në të njëjtin vend."

Image

2. "Ky zog fluturoi brenda dhe u ul mbi këtë!"

Image

3. Një çips Dorito që duket tamam si ai në paketim

Image

4. "Kush e veshi më mirë?"

Image

5. "Mënyra se si përputhen linjat"

Image

6. "Pjata ime ra dhe u copëtua në 2 pjesë të sakta".

Image

7. "Grerëzat bënë një fole në një shishe spraji kundër tyre."

Image

8. "Gjeta një anomali gjatë lëvizjes nëpër fotografi të maceve në Facebook."

Image

9. "Shikim i dyfishtë"

Image

10. "Askush nga këta njerëz në autobus nuk e njihte njëri-tjetrin."

Image

11. "Modeli i njëjtë, struktura të ndryshme"

Image

12. "Në Londrën Qendrore."

Image

13. "Njëra e gjetur nga gruaja ime, tjetra nga unë"

Image

14. Akulli formoi modelin ekzaktësisht të njëjtë, duke krijuar një gardh të dyfishtë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco