Ju kujtohen? Ja si do të dukeshin 18 personazhe vizatimorë nëse do të ishin të vërtetë

Ju kujtohen? Ja si do të dukeshin 18 personazhe vizatimorë nëse do të ishin të vërtetë

09:00, 23/02/2021
A+ Aa A-

Të gjithë me siguri mund të kujtojmë një personazh vizatimor që e kemi dashur gjatë fëmijërisë.

Ne i donim ata aq shumë, sa që dëshironim të ishin të vërtetë, në mënyrë që të bëheshim miqtë e tyre.

Në të vërtetë, fantazia është e pakufishme në mendjen e një fëmije.

“Bright Side” beson se imagjinata nuk kufizohet nga mosha, prandaj vendosi të sjellë pamje që tregojnë se si do të dukeshin 22 personazhe vizatimorë nëse do të ekzistonin në botën tonë.

Garfield

Image

Odie ( Garfield )

Image

Pongo ( 101 dalmat )

Image

Derrkuci Peppa

Image

Arinjtë Bare

Image

Maçoku me Çizme ( Shrek 2 )

Image

Oktapodi Squidward ( SpongeBob SquarePants )

Image

Sonic

Image

Vrapuesi i rrugës

Image

Minnie

Image

Winnie-the-Pooh

Image

Derrkuci Porky ( Looney Tunes )

Image

Qukapiku Woody

Image

Ariu Yogi

Image

Silvester dhe Tweety ( Looney Tunes )

Image

Maçoku Top

Image

Tom dhe Xherri

Image


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco