Fluturimet e gjata me avion, stjuardesat e kanë gati zgjidhjen për t’u relaksuar

Fluturimet e gjata me avion, stjuardesat e kanë gati zgjidhjen për t’u relaksuar

07:48, 25/11/2020
A+ Aa A-

Shumica prej nesh e dëshiron shumë një fluturim me avion, kjo pasi pamja që të ofrohet nga lartësia është e pa përshkueshme.

Stjuardesat fluturojnë thuajse çdo ditë dhe shpesh u ndodh që të fluturojnë për orë të tëra. A ju ka shkuar ndonjëherë ndër mend se ku flenë apo qëndrojnë ato?

Ky artikull do të t’iu mësojë më shumë detaje në lidhje me angazhimin e stjuardesave në aeroplan.

Avionët në përgjithësi, kanë brenda tyre disa shkallë të fshehura, të cilat me një të lëvizur çelësi shndërrohen në shtretër të rehatshëm.

Gjithashtu ambiente të tëra, shndërrohen në dhoma rilaksimi, të cilat janë tepër të përshtatshme për të konsumuar një filxhan kafeje, por edhe ushqime të shpejta.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco