11 veshje nga vitet '90 që personazhet e famshëm i risollën vetë

11 veshje nga vitet '90 që personazhet e famshëm i risollën vetë

15:17, 20/11/2020
A+ Aa A-

Stili i viteve '90 është tronditës, i guximshëm dhe i ndritshëm.

Ishte koha e top modeleve dhe aktoreve që u bënë ikona të stilit të vërtetë. 

Kjo periudhë është një burim perfekt frymëzimi për ata që duan të provojnë diçka të re për ta, por edhe diçka me një histori.

Më poshtë keni rastet kur të famshmit modernë shkëlqyen me  tendencat më të ndritshme të viteve '90: 

1.Julia Roberts (1991) - Zendaya (2019)

Image

2. Naomi Campbell (1996) - Kim Kardashian (2019)

Image

3. Claudia Schiffer (1994) - Margot Robbie (2020)

Image4. Naomi Campbell (1998) - Kim Kardashian (2018)

Image

5. Julia Roberts (1990) - Kylie Jenner (2020)

Image

6. Madonna (1991) - Dita Von Teese (2019)

Image

7. Christy Turlington (1995) - Cindy Crawford (2018)

Image

8. Princesha Diana (1997) - Hailey Bieber (2019)

Image

9. Christy Turlington (1992) - Lily-Rose Depp (2019)

Image

10. Kate Moss (1995) - Rosie Huntington-Whiteley (2017)

Image

11. Cameron Diaz (1995) - Kendall Jenner (2016)

Image

 

Burimi: Bright Side 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco