Lajmi i fundit

FOTO/ Dy tërmete tronditin juglindjen, panik te banorët

Këto shtatë njerëz kaluan një ditë ters

Këto shtatë njerëz kaluan një ditë ters

08:41, 19/10/2020
A+ Aa A-

Dështimet ndodhin gjithmonë kur më pak i prisni. 
Sapo hap e mbyll sytë, diçka e keqe mund të  ndodhë, kështu që e vetmja gjë që mund të bëni është të bëni një foto për ta ndarë me të tjerët dhe t'i ndihmoni ata të shmangin shembullin tuaj të keq.

Në fotot e mëposhtme ka disa situata  dështimi, por besojmë se gjithçka ka një anë pozitive dhe se duhet të mësojmë nga gabimet tona. 

Image“Foto e dokumentesh nga viti im i parë si mësuese. Fotografi tha që gjithçka ishte në rregull, derisa e pashë vjet. ”

 

ImageAta thanë: "Zgjidhni një shalqi me njolla të verdha dhe një 'gërvishtje' mbi të." Ky është rezultati.
 

Image''Një çelës i tërë e gjeti rrugën në gomë."

 

Image “Shtëpia ime është në shitje dhe së fundmi ishte takimi me blerësin. Në atë kohë rezervuari i tualetit në katin e sipërm vendosi të mbushej."

 

Image “Dikush hyri dhe urdhëroi 46 kombinime sanduiç-esh në 1:45 të mëngjesit. Ne mbyllemi në 2. ” 

 

Image"Jeep u braktis pasi shoferi nuk ndjehej fort i sigurt"

Burimi: Bright Side 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco