16 fotografi që tregojnë momente sikleti në dasmë

16 fotografi që tregojnë momente sikleti në dasmë

07:08, 25/09/2020

Në fotografitë e Ian Weldon-it nuk ka vend për “hipokrizi”. Harrojini fotografitë e mirëkuruara dhe bëhuni gati të shihni atë çka ndodh vërtet gjatë një ceremonie martesore.

Valle të sikletshme, hutim, fëmijë të mërzitur që bëjnë fytyra qesharake dhe nuse që më në fund përpiqen të hanë diçka.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco