Një video e pazakontë/ Vajza, lëvizje ‘të nxehta’ mbi arkivol

Një video e pazakontë/ Vajza, lëvizje ‘të nxehta’ mbi arkivol

07:02, 17/09/2020

Një video e pazakontë është bërë virale në rrjetet sociale.

Në të shfaqet një striptiste nga Meksika, duke kërcyer mbi arkivolin e një të vdekuri.

Në funeralin e pazakontë shfaqen të dyja anët e medaljes, ka persona që vajtojnë për lamtumirën e dhimbshme, por edhe të tjerë që ngrenë duart lart e këndojnë në kor.

Nuk dihet nëse kjo gjë është pjesë e një rituali në Meksikë, por videoja ka marrë mjaft reagime dhe numëron plot 10 milionë shikime në rrjetin social Tëitter.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon…

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco