VIDEO/ Delfinët dhurojnë spektakël në Karaburun

VIDEO/ Delfinët dhurojnë spektakël në Karaburun

20:24, 20/08/2019

Delfinë që dhurojnë spektakël shumë pranë Gadishullit të Karaburunit.

Këto janë pamjet që Syri.net siguron ekskluzivisht.

Siç shihet në pamjet e mëposhtme, një grup prej 20-30 delfinësh shoqërojnë mjetin lundrues rë disa pushuesve në pjesën e pasme të Gadishullit të Karaburunit.

Pamjet janë spektakolare ndaj dhe komentet janë të tepërta. /Syri.net

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco