Ja arsyet përse meshkujt 'ia mbathin' nga femrat

Ja arsyet përse meshkujt 'ia mbathin' nga femrat

02:54, 18/05/2019

E keni pyetur ndonjëherë veten përse meshkujt zhduken papritur ndonjëherë? Ju nuk mund ta kuptoni cfarë nuk shkon me ju. Nuk e dini nëse të gjithë meshkujt që takoni janë të cmendur apo problemi është tek ju.

Ne do ju tregojmë arsyet përse meshkujt mërziten nga një femër.

Gratë xheloze - Kontrolloni shpesh celularin, shihni cdo lëvizje të tyre dhe bëheni xheloze nëse shihni që partneri i ka sytë tek një vajzë në rrugë dhe mendoni se të gjitha shoqet apo koleget e tij janë rivalet e tua.

Gratë me "depresion" - Ai nuk do të analizojë cdo gjë që bëni prandaj nuk i intereson cfarë keni bërë gjithë ditën dhe sa shumë jeni stresuar. E gjitha kjo do ndikojë për keq pasi ai do mendojë se jeni femër e dobët.

"Psikopatet" - Sa herë ndryshoni mendim për një cështje të caktuar, aq më keq është për ju. "Jo, po ose ndoshta", ju duhet të zgjidhni në mënyrë që të mbani afër partnerin dhe ai të mendojë se ju mund të merrni vendime. Sa herë që të keni dyshime për atë që do bëni, mos ia shprehni, përndryshe ai do ju bllokojë numrin e telefonit dhe cdo rrjet social të mundshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco